ACN-CL "LOCKIT"

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 2 814,00 zł

Cena regularna:

2814.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Ambient
Kod produktu: A80546

Opis

  • Generator kodu czasowego z wyświetlaczem menu
  • Mniej niż 1 przesunięcie klatki dziennie w trybie autonomicznym, zero przesunięć przy aktywnym C-Jam master w ACN
  • Obsługuje wszystkie formaty TC i Sync
  • Pełna kompatybilność z ACN
  • Wyjście synchronizacji: TC w tym. Genlock/Wordclock
  • ACN out: TC i transfer metadanych
  • W zestawie Akumulator litowo-jonowy zgodny z NP-50

LOCKIT - GENERATOR KODU CZASOWEGO I SYNCHRONIZACJI
Od ponad 30 lat Ambient Timecode jest synonimem precyzji i niezawodności. Najbardziej szanowane na świecie postprodukcje nalegają na użycie Ambient Timecode na planie, ponieważ oszczędza to cenny czas. 

 

ACN — LEPSZE NIŻ BLUETOOTH
Ambient Communication Network (ACN) to nasza własna sieć bezprzewodowa, która łączy wszystkie urządzenia Lockit na planie. Stabilna, odporna na zakłócenia sieć radiowa - całkowicie bez Bluetooth i WiFi. Dzięki temu połączenie jest niezależne od promieniowania zakłócającego, złej sieci czy niekorzystnych warunków atmosferycznych.

 

SYNCHRONIZACJA JEDNYM PRZYCISKIEM
ACN jest powodem, dla którego nasza „synchronizacja za pomocą jednego przycisku” ogranicza nakłady związane z konfiguracją do naciśnięcia przycisku. Naciskasz zielony przycisk na jednym z Lockitów lub NanoLockitów przez trzy sekundy, a za pośrednictwem ACN wszystkie inne urządzenia Lockit (w tym samym kanale ACN) są synchronizowane pod względem ustawień TC i liczby klatek na sekundę. Ta początkowa synchronizacja zapewnia już dokładność klatek przez cały dzień.

 

ŁATWY W UŻYCIU
Wszystkimi ważnymi funkcjami można sterować za pomocą menu wyświetlacza (krótko naciśnij jednocześnie zielony i czerwony przycisk, aby otworzyć). Nie ma więc potrzeby instalowania dodatkowej aplikacji. Lockit może uruchamiać się bezpośrednio z wbudowanym zegarem czasu rzeczywistego lub być zasilany zewnętrznym kodem czasowym przez złącze wtykowe kompatybilne z LEMO. Nawet synchronizacja złożonej konfiguracji odbywa się dosłownie za pomocą jednego naciśnięcia przycisku z Lockit.

 

BATERIA
Korzystanie z wymiennego akumulatora litowo-jonowego, który można ładować w urządzeniu podczas pracy, gwarantuje, że nigdy nie zostaniesz zaskoczony wyczerpaną mocą.

Dostarczona bateria typu NP-50 jest nie tylko szeroko dostępna wraz z ekonomicznymi ładowarkami.

 

WYŚWIETLACZ
Podobnie jak w przypadku NanoLockit, synchronizacja jednostek do pory dnia za pomocą wewnętrznego zegara czasu rzeczywistego to obsługa jednym przyciskiem, ale z dodatkową korzyścią w postaci wyraźnego wyświetlacza OLED. Lockit może również działać jako master, automatycznie blokując jednostki, które są dodawane lub uruchamiane ponownie w ciągu dnia.

 

WSZYSTKIE FORMATY SYNCHRONIZACJI
Zaprojektowany dla dzisiejszego sprzętu, obsługuje 1080P i 1080i genlock dla szybkości projektowych od 23,976 do 60 FPS, podczas gdy rejestratory audio są objęte taktowaniem do 192 KHz.

 

WYJŚCIA
Dwa kompatybilne z Lemo gniazda push-pull zapewniają maksymalną elastyczność i ciągłe korzystanie z dostępnych kabli. Wejście i wyjście TC są zgodne ze standardami branżowymi i umożliwiają synchronizację 2 kamer równolegle lub synchronizację za pomocą kabla, pozostawiając podłączone zsynchronizowane urządzenie.

Podstawowe wyjście zawiera kod czasowy i genlock/wordclock. Daje to swobodę wyboru uruchomienia go na prostym kablu z rozgałęzieniem Y lub na 2 oddzielnych przewodach przy użyciu drugiego złącza kodu czasowego, które łączy się również z urządzeniami obsługującymi ACN do przesyłania metadanych.

 

ZASILANIE I ŁADOWANIE
Zewnętrzne zasilanie i ładowanie są dostępne przez wspólny port USB-C. Podłączony do komputera Mac lub PC Lockit przekształca się w interfejs kodu czasowego MIDI bez dodatkowej konfiguracji i pozwala na głęboką edycję ustawień.

 

DOŁĄCZONE AKCESORIA
- 1 akumulator litowo-jonowy kompatybilny z NP-50
- 1 kabel USB-C na USB-A
- 2 szt. Podwójny zamek
- Instrukcja obsługi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl