ACN-LP "LOCKIT+" - METADATA INTERFACE

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 9 450,00 zł 9450.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Ambient
Kod produktu: A80961

Opis

  • Modułowy sprzęt zaprojektowany do obsługi zarówno z wózka dźwiękowego, jak i torby dźwiękowej
  • Dostęp Wi-Fi do zaawansowanej kontroli i monitorowania
  • Skanowanie częstotliwości (opcjonalnie)
  • Centrum metadanych między kamerami a naszą aplikacją LockitScript
  • Przetwarzanie metadanych obiektywu z dokładnością do klatki dla protokołu Cooke /i
  • Pilot zdalnego sterowania do rejestratorów SoundDevices serii 6 i 7

MOC PLUSA +
Od ponad 30 lat Ambient Timecode jest synonimem precyzji i niezawodności. Podobnie jak Lockit, Lockit+ zapewnia wszystkie formaty kodu czasowego i synchronizacji oraz pełną kompatybilność z ACN.

Ale poczekaj… jest więcej! Nazwaliśmy go Lockit+ ze względu na jego modułową konstrukcję i wiele wartości dodanych.

+ KONSTRUKCJA MODUŁOWA
Lockit+ jest przeznaczony do różnych sytuacji na planie lub w studio. Dzięki standardowemu rozszerzeniu można go elegancko obsługiwać zarówno z wózka dźwiękowego, jak i torby dźwiękowej.

+ DOSTĘP DO WI-FI
Wbudowany serwer obejmuje lokalną sieć Wi-Fi, zapewniając użytkownikom dostęp za pośrednictwem przeglądarki do wszystkich funkcji Lockit+ za pośrednictwem urządzenia mobilnego lub komputera. Interfejs sieciowy zapewnia dostęp do zaawansowanych ustawień generatora i monitorowania wszystkich urządzeń Lockit w ramach ACN.

+ WIĘCEJ ZŁĄCZY
Podczas gdy przód Lockit+ oferuje te same dwa wyjścia, które znasz z Lockit (niebieskie złącze TC i ACN / żółte złącze TC i synchronizacja) – standardowe rozszerzenie zapewnia dodatkowe połączenia dla różnych konfiguracji. W sumie Lockit+ ze standardowym rozszerzeniem ma:

2x niebieskie złącze TC i ACN
1x żółte złącze TC i synchronizacji
Złącze USB-A (antena skanująca częstotliwość)
Złącze USB-C (metadane kamery / zasilanie)
Złącze USB-C dla Midi TC (Future Feature)
Hirose (zasilanie)


+ SKANOWANIE CZĘSTOTLIWOŚCI
Podłącz dostępną osobno antenę do portu USB Lockit+, aby wykonać pełne skanowanie częstotliwości. W interfejsie internetowym otrzymujesz konkretne sugestie dotyczące dostępnych częstotliwości dla twoich nadajników i odbiorników.

Podłącz i graj. Po prostu podłącz i rozpocznij skanowanie częstotliwości w interfejsie internetowym Lockit+ w zakładce „Radio Wizard”. Zakres częstotliwości można dowolnie wybierać w zakresie od 100 MHz do 1500 MHz.

Pasująca antena skanująca RF (ACN-RF) jest dostępna w pakiecie z Lockit+ lub sprzedawana oddzielnie.

+ PRZETWARZANIE METADANYCH OBIEKTYWU
Lockit+ przechowuje kluczowe ramki metadanych obiektywu Cooke/i z dokładnością w otwartym formacie pliku (obsługiwany protokół: Cooke/i3 - „i cubed”).

Rejestruj dane obiektywu na wewnętrznym serwerze internetowym lub podłącz pamięć USB w celu nagrywania. Również dane obiektywu na żywo są dostępne przez Wi-Fi lub Ethernet. API jest dostępne na żądanie. Prosimy o kontakt: support@ambient.de

Odpowiedni kabel jest sprzedawany osobno

+ HUB METADANYCH DLA APLIKACJI LOCKITSCRIPT
Lockit+ może wyodrębniać metadane techniczne z kompatybilnych kamer, aby transmitować je przez Wi-Fi do aplikacji Ambient LockitScript dla kierowników scenariuszy.

+ ELASTYCZNE ZASILANIE
Lockit+ może być zasilany napięciem stałym od 6 do 24 V przez 4-pinowe złącze Hirose (np. przy użyciu zasilacza Hirose) lub przez gniazdo USB-C.

Możliwe jest również uruchomienie Lockit+ tylko z dwoma dołączonymi bateriami BX1. W podstawowym trybie pracy baterie wystarczą na 4 godziny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl