ACN-LS2 "LOCKITSLATE TAKE 2"

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 7 140,00 zł

Cena regularna:

7140.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Ambient
Kod produktu: A09314

Opis

Modułowa tablica i wyświetlacz z kodem czasowym

- Bardzo dokładny generator kodu czasowego
- Obsługuje wszystkie szybkości klatek SMPTE
- Dryf mniejszy niż 1 klatka dziennie (~0,1 ppm, 0,0 ppm w ACN)
- Pełne wsparcie ACN


LockitSlate Take 2 (ACN-LS2) to bardzo dokładny system smart-slate, charakteryzujący się unikalną konstrukcją i funkcjonalnością.

Jest następcą popularnego LockitSlate i jest w pełni kompatybilny. Zachowaliśmy konstrukcję i wymiary, aby w nowym produkcie można było bezproblemowo zastosować akcesoria lub wykonane na zamówienie panele czołowe. Zasilany na 4 ogniwa AA, zoptymalizowany pod kątem ładowania NiMH. Pozwala to na pracę przez ponad 24 godziny z otwartą tablicą przy domyślnej jasności. Zasilanie zewnętrzne jest możliwe przez USB-C. Zwiększona odporność na wilgoć dzięki uszczelnieniu wokół wyświetlacza LED.

Ta sama prosta obsługa za pomocą 3 przycisków, jak w przypadku Lockit i NanoLockit.
Nowy, mieszany i adaptacyjny tryb jasności LED: ręcznie ustaw żądaną jasność, wyświetlacz będzie dynamicznie dostosowywał się do zmieniających się warunków oświetleniowych


WYKORZYSTAJ SAMODZIELNY WYŚWIETLACZ JAKO W PEŁNI FUNKCJONALNY INTERFEJS TIMECODE.
Dzięki całkowicie nowej i rewolucyjnej konstrukcji modułowej, sekcja elektroniczna Lockit Slate może również służyć jako w pełni funkcjonalny, kompaktowy, samodzielny wyświetlacz do zastosowań dokumentalnych lub biurkowych. Umieszczony w obrabianej maszynowo, piaskowanej i anodowanej aluminiowej obudowie, wytrzyma najtrudniejsze warunki produkcyjne.

WYKORZYSTAJ LOCKITSLATE JAKO WYŚWIETLACZ I INTERFEJS MIDI TC
LockitSlate oferuje zmienne przesunięcie kodu czasowego, aby zrekompensować opóźnienia przetwarzania aparatów cyfrowych. Po podłączeniu do komputera LockitSlate przekształca się w bardzo dokładny interfejs kodu czasowego midi z konwersją kodu czasowego LTC / midi i oczywiście dużym wyświetlaczem LED TC. W ten sposób ACN-LS2 otwiera możliwość synchronizacji wielu kamer ze stacją roboczą Pro Tools.

 

UCHWYT Z SOLIDNYM STOJAKEM
W zestawie znajduje się uchwyt z rozkładaną podstawą (LS-HG1) i gwintem 3/8" na dole.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl