ACN-NL-L "NANOLOCKIT"

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 1 580,00 zł

Cena regularna:

1580.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Ambient
Kod produktu: A80613

Opis

  • Bardzo dokładny generator kodu czasowego
  • Zawiera funkcję logowania
  • Mniej niż 1 przesunięcie klatki dziennie w trybie autonomicznym, zero przesunięć przy aktywnym C-Jam master w ACN
  • Obsługuje wszystkie liczby klatek na sekundę TC
  • Pełne wsparcie ACN

BRANŻOWY STANDARD W MAŁYM FORMACIE

Od ponad 30 lat Ambient Timecode jest synonimem precyzji i niezawodności. Najbardziej szanowane na świecie postprodukcje nalegają na użycie Ambient Timecode na planie, ponieważ oszczędza to cenny czas.

NanoLockit to najmniejszy członek rodziny Lockit. Jego obudowa i intuicyjna obsługa sprawiają, że jest to rozwiązanie Timecode dla każdego — od mobilnych zespołów z lustrzankami cyfrowymi po duże plany filmowe.

 

FUNKCJA REJESTRACJI

Od wersji firmware 6.30 NanoLockit może być dodatkowo używany jako Logger. Ta funkcja została zaprojektowana z myślą o twórcach treści, reżyserach i filmowcach. Za pomocą rejestratora NanoLockit możesz oznaczać dobre i złe klipy bezpośrednio na planie. Jeden przycisk do „dobrego ujęcia”, jeden przycisk do „złego ujęcia” — maksymalna prostota i intuicyjna obsługa z kieszeni.

Duża zaleta: nigdy więcej nie trać czasu na sortowanie dobrych i złych klipów. Wystarczy podłączyć NanoLockit Logger do komputera przez USB po zrobieniu zdjęcia. Jednym kliknięciem możesz zaimportować znaczniki do oprogramowania do edycji.


ACN — LEPSZE NIŻ BLUETOOTH

Ambient Communication Network (ACN) to nasza własna sieć bezprzewodowa, która łączy wszystkie urządzenia Lockit na planie. Stabilna, odporna na zakłócenia sieć radiowa - całkowicie bez Bluetooth i WiFi. Dzięki temu połączenie jest niezależne od promieniowania zakłócającego, złej sieci czy niekorzystnych warunków atmosferycznych.

 

SYNCHRONIZACJA JEDNYM PRZYCISKIEM

ACN jest powodem, dla którego nasza „synchronizacja za pomocą jednego przycisku” ogranicza nakłady związane z konfiguracją do naciśnięcia przycisku. Naciskasz zielony przycisk na jednym z Lockitów lub NanoLockitów przez trzy sekundy, a za pośrednictwem ACN wszystkie inne urządzenia Lockit (w tym samym kanale ACN) są synchronizowane pod względem ustawień TC i liczby klatek na sekundę. Ta początkowa synchronizacja zapewnia już dokładność klatek przez cały dzień.

 

ŁATWY W UŻYCIU

Wszystkimi ważnymi funkcjami można sterować za pomocą przycisków. Nie ma więc potrzeby instalowania dodatkowej aplikacji. NanoLockit może uruchamiać się bezpośrednio z wbudowanym zegarem czasu rzeczywistego lub być zasilany zewnętrznym kodem czasowym za pośrednictwem złącza wtykowego kompatybilnego z LEMO. Nawet synchronizacja złożonej konfiguracji odbywa się dosłownie za naciśnięciem jednego przycisku w NanoLockit.

 

WSPÓŁPRACA Z DSLR

Smukła obudowa NanoLockit sprawia, że idealnie pasuje do setupów DSLR. Ponieważ lustrzanki cyfrowe nie mają dedykowanego wejścia TC, kod czasowy jest tutaj zapisywany na ścieżce audio przez gniazdo audio 3,5 mm. Aby to zrobić, potrzebujesz kabla. Oczywiście wejście mikrofonowe jest zajęte. Jeśli chcesz równolegle nagrywać dźwięk w aparacie, możesz użyć naszego „splitera kablowego”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl