Sound Devices 888

Dostępność: brak towaru
Cena: 53 400,00 zł

Cena regularna:

53400.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Sound Devices
Kod produktu: D1B3-64013

Opis

Przenośny mikser-rejestrator, kompaktowy i wystarczająco lekki aby go używać w torbie obsługujący jednocześnie dużą liczbę kanałów. Bardzo dobry do także do mobilnych wózków. 888 to najmniejszy przenośny mikser-rejestrator na rynku który oferuje Dante do wysyłania i odbierania dźwięku przez Ethernet. Dzięki 8 ultra cichym przedwzmacniaczom mikrofonowym z serii 8, 16 kanałom, 20 ścieżkom, wielu metodom zasilania i współpracy z wieloma urządzeniami sterującymi poprzez USB, 888 można bardzo efektywnie dostosować do wymagań produkcyjnych. Możliwy jest pełny routing. Dowolne fizyczne dane wejściowe mogą być wysłane do dowolnej ścieżki, magistrali lub wyjścia.

SPECYFIKACJA

  • 8 wejść mic / line
  • 8 przedwzmacniaczy ultra low-noise, 8-Series microphone preamplifiers
  • 16 channels, 10 buses, 20 tracks
  • 16 channels Dante I/O
  • dysk wewn. 256 GB SSD
  • 2 sloty na karty SD
  • port USB
  • miks automatyczny Dugan Automixing lub MixAssist, do 16 kanałów


Wiele funkcji i rozwiązań zostało przeniesionych ze Scorpio takich jak np. nowa konstrukcja przedwzmacniacza, 2 gniazda kart SD, wewnętrzny dysk SSD 256 GB oraz funkcja ładowania i zasilanie baterii z popularnym mocowaniem typu NP-F.

Niezwykle dokładny, w pełni wyposażony generator kodu czasowego podtrzymuje pracę do czterech godzin po wyłączeniu zasilania dzięki własnej baterii.

Dedykowane interfejsy COM umożliwiają profesjonalną, dwukierunkową komunikację z innymi urządzeniami. Można wysyłać spersonalizowane miksy do kamery lub w inne miejsca za pomocą wielu magistral miksujących. Dzięki możliwości jednoczesnego nagrywania na trzech nośnikach można przekazać kartę SD do produkcji, pliki AAC do transkrypcji i zachować kopię zapasową na wewnętrznym dysku SSD 256 GB.

Wbudowany trzypasmowy korektor może być ustawiony na przed lub po faderach dla każdego kanału. Dzięki Dugan Automixing lub MixAssist można automatycznie tłumić nieużywane mikrofony w aplikacjach z wieloma mikrofonami. Jednocześnie można zautomatyzować do 16 kanałów.

Uzyskaj idealne dopasowanie do swojego wózka dzięki możliwości zdalnego sterowania poprzez USB. Pobierz dodatkową aplikację na system Android, SD-Remote, aby uzyskać dostęp do kontroli transportu, pomiaru i raportów dźwiękowych na dużym ekranie dotykowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl